„W taką noc kocham, nienawidzę, nienawidzę, kocham” to historia o miłości. Miłości burzliwej, napotykającej na swojej drodze wiele przeszkód do pokonania. Miłości, której towarzyszy cały wachlarz innych, przeróżnych emocji. Miłości, która cieszy i smuci, która każe odejść, a jednak zawsze powraca. Zapraszamy w podróż do lat 30., do pięknej muzyki tamtych czasów, dzięki której poznacie opowieść o kobiecie, która pokochała.
Anna Kamińska, studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz uczennica we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu Pani Katarzyny Mirowskiej. Wokalistka we wrocławskim Teatrze Ekstrawersja. Łączy pisarskie zacięcie z miłością do muzyki, śpiew umożliwia jej przekazywanie emocji, a pisanie myśli. Najwięcej satysfakcji czerpie z wyrażania siebie poprzez tworzenie własnych kompozycji oraz tekstów. Muzyką fascynuje się odkąd jako małe dziecko usłyszała utwory zespołu The Beatles. Dopiero później zrodziła się w niej miłość do piosenki artystycznej oraz jazzu. Uwielbia chwile spędzone w teatrze, Paula McCartneya oraz sushi. Jest laureatką ogólnopolskich konkursów, bierze czynny udział w różnego rodzaju projektach artystycznych (musical Jeździec Burzy – reż. Cezary Studniak, Czasy – reż. Mariusz Kiljan, Hotel Breslau – reż. Karolina Konik).
Osiągnięcia:
– III miejsce na 51. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie („Nigdy się nie dowiesz” – tekst muzyka Anna Kamińska),
– III miejsce na XXIII Festiwalu Piosenki Angielskiej „Face the music”,
– I miejsce na OPPL Wybryk we Wrocławiu („First” – tekst i muzyka Anna Kamińska),
– wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej „Poetycka Stajnia” („Nigdy się nie dowiesz” – tekst i muzyka Anna Kamińska),
– II miejsce na Przeglądzie Kultury Młodych „Przekręt” we Wrocławiu w kategorii piosenki angielskiej,
– II miejsce na Konkursie Poezji Śpiewanej w Głogowie (etap wojewódzki),
– nagroda za najlepszą interpretację własnego tłumaczenia pieśni The Doors na język polski na XXI FPA w Brzegu,
– udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Wokalistów „Debiuty 2015”,
Teatralnej podczas Slot Art Festival 2015 („Nigdy się nie dowiesz” – tekst i muzyka Anna Kamińska).

Jonasz Wiewiór, uczeń liceum ogólnokształcącego we Wrocławiu w klasie politechnicznej oraz uczeń klasy fortepianu jazzowego Marcina Lutrosińskiego. Pianista, animator, reżyser filmów krótkometrażowych. Swoje uczucia i obserwacje wyraża poprzez sztukę filmową, do której tworzy integralną emocjonalnie ścieżkę muzyczną. Pisze również muzykę do tekstów poetyckich. Muzyka towarzyszy mu przez całe życie, chętnie łączy elementy jazzu z klasyką. Inspiruje go twórczość wybitnych artystów, takich jak Tim Burton, John Lasseter, Alexandre Desplat czy Thomas Newman. Dzięki wpływom zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej komponuje utwory o różnorodnej stylistyce i obsadzie muzycznej – od pojedynczej ścieżki fortepianu po całą orkiestrę i chór. Bierze również udział w spektaklu Hotel Breslau (reż. Karolina Konik, Teatr Ekstrawersja), do którego wspólnie z Anną Kamińską przygotował oprawę muzyczną i współpracuje z wokalistami jazzowymi.
Osiągnięcia:
– dwa wyróżnienia w ogólnopolskim Przeglądzie Portfolio See&Say,
– Grand Prix we wrocławskim Przeglądzie Etiud Szkolnych „Ostary”,
– I miejsce we wrocławskim konkursie „Historia na ekranie”,
– laureat Dolnośląskiej Gali Talentów,
– udział w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Kompozytorów im. Wojciecha Kilara,
– występ na Zamku Królewskim w Warszawie na gali finałowej Gazety Lokalnej Roku 2016.